Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Poszukujemy osoby do zespołu eurocash.pl, zarządzającego największą platformą e-commerce B2B dla niezależnych sklepów spożywczych w Polsce.

Analityk

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych, ad-hoc oraz analiz sprzedaży.
  • Wspieranie akcji promocyjnych i ofert skrojonych pod konkretnych klientów (CRM) poprzez ich dobór, weryfikację i ładowanie do odpowiednich struktur bazo-danowych.
  • Pobieranie, łączenie i przetwarzanie dużych wolumenów danych w narzędziach analityczno-raportowych.
  • Współpraca z innymi zespołami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i wsparcie ich od strony analityczno-raportowej.
  • Praca z narzędziami: MS Excel, SPPS Modeler, Oracle Business Intelligence, Azure Databricks (SQL, Python) i PowerBI. Część z nich pozwala wykonać te same zadania, więc nie wymagamy znajomości ich wszystkich. Oferujemy też czas i wsparcie w uzupełnieniu częściowych braków wiedzy.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy z MS Excel i znasz bardzo dobrze to narzędzie. Znajomość VBA czy makr nie jest wymagana ale będzie traktowana jako dodatkowa zaleta.
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami klasy BI lub narzędziami do przetwarzania danych. Operujemy na dużych wolumenach, więc musimy dbać o optymalizację źródeł, odpowiednią selekcję czy agregację danych.
  • Znasz SQL w stopniu pozwalającym na ekstrakcję, łączenie i przetwarzanie danych źródłowych by osiągać zoptymalizowane zbiory danych na wejściu analiz i raportów.
  • Dobrze organizujesz swoją pracę, odnajdujesz się zarówno przy stałych zadaniach jak i dynamicznie pojawiających się ad-hoc.
  • Jesteś chętny do podjęcia pracy w formie umowy czasowej na okres 18 miesięcy, z możliwością jej przedłużenia.
Warszawa