Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Asystent Działu Zarządzania Kategorią

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Tworzenie raportów sprzedażowych, zestawień, analiz dotyczących podległej kategorii,
  • Współpraca z Kierownikami Zarządzania Kategorią w przedstawianiu propozycji promocji produktów Marki Własnej,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie ustalania warunków promocji, dostaw itp.,
  • Koordynacja promocji i akcji zgodnie z harmonogramem,
  • Bieżąca kompletacja umów handlowych, aneksów oraz ich aktualizacja,
  • Terminowe odpowiadanie na workflow w SAP,
  • Wsparcie kierownika w bieżących zadaniach, rozliczeniach, obiegu dokumentacji.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze handlu/zakupów i znasz zagadnienia związane z rozliczeniami i dokumentami handlowymi,
  • Lubisz pracę z dużą ilością zadań oraz kontakt z dostawcami,
  • Potrafisz pracować z harmonogramem i dobrze czujesz się w planowaniu pracy własnej,
  • Cenisz sobie pracę zespołową i lubisz uczyć się nowych zadań,
  • Bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia lub towaroznawstwo).