Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Audytor Wewnętrzny

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów w poszczególnych obszarach działalności naszej firmy.
  • Analizowanie danych, przygotowywanie wniosków oraz raportów, tworzenie rekomendacji do działania.
  • Planowanie i realizacja harmonogramu.
  • Przygotowywanie narzędzi oraz dokumentacji roboczej.
  • Przygotowywanie raportów z audytu zgodnie z zasadami audytu wewnętrznego.
  • Nadzorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych przedstawionych w raportach z audytu (follow up) w celu weryfikacji ich skuteczności.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub rachunkowości.
  • Potrafisz analizować dane oraz wyciągać wnioski.
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel.
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/-a do wyjazdów służbowych.
  • Lubisz pracować nad nowymi projektami i cenisz pracę zespołową.
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę i planujesz zadania.
  • Dodatkowo docenimy: znajomość systemu SAP, doświadczenie audytowe oraz znajomość przepisów podatkowych i finansowo- księgowych.
Warszawa