Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Inżynier ds. Bezpieczeństwa IT (aplikacje biznesowe)

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Nadzór nad bezpieczeństwem aplikacji i systemów firmy.
  • Opiniowanie i akceptacja po kątem bezpieczeństwa wdrażanych rozwiązań informatycznych.
  • Aktywny udział w procesie tworzenia oprogramowania, współpraca z zespołami developerów.
  • Współpraca w realizacji projektów podnoszących bezpieczeństwo aplikacji.
  • Wsparcie w tworzeniu narzędzi, procedur i regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji.
  • Reagowanie na incydenty bezpieczeństwa w podległym obszarze, nadzór nad łagodzeniem skutków, oraz analiza i usuwanie przyczyn.
  • Planowanie i koordynacja zewnętrznych audytów bezpieczeństwa.
  • Monitorowanie postępu implementacji zaleceń pokontrolnych.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - informatyka).
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku.
  • Posiadasz praktyczną znajomość standardów oraz regulacji
w zakresie bezpieczeństwa aplikacji.
  • Masz dobrą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i administracji systemami IT, Microsoft, Linux, Azure Cloud.
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu procesów CI/CD i narzędzi Devops.
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafiącą samodzielnie rozwiązywać problemy.
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.
Warszawa