Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Kierownik IT (Zarządzanie Systemem ITSM)

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Zarządzanie procesem „Service Management”, nadzór nad uruchamianiem, utrzymaniem i wycofywaniem usług IT,
  • Utrzymanie Katalogu Usług  zgodnie ze standardami określonymi w ITIL i procedurami wewnętrznymi Firmy,
  • Zarządzanie platformą ITSM, odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój systemu,
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie uruchamiania i wycofywania usług,
  • Doskonalenie mechanizmów i procesów zarządzania usługami IT.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu usługami IT,
  • Masz praktyczną znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem usługami IT, np. definiowaniem SLA, parametryzowaniem usług IT, zarządzaniem zmianami, etc.,
  • Posiadasz znajomość biblioteki ITIL oraz rozumienie procesów/praktyk ITSM,
  • Wiesz jak stosować dobre praktyki oparte na ITIL,
  • Znasz procesy: Incident Management, Problem Management, Change Management, Service Level Management,
  • Znasz ServiceDesk Plus lub inne narzędzia ITSM,
  • Cechuje Cię nastawienie na optymalizację procesów IT,
  • Dobrze odnajdujesz się w czynnościach administracyjnych, a równocześnie posiadasz zmysł techniczny,
  • Chętnie przedstawiasz swoje pomysły i samodzielnie wychodzisz z inicjatywą działania,
  • Dbasz o szczegóły i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • Chętnie dzielisz się wiedzą oraz jesteś otwarty na pomysły innych.