Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Młodszy Kierownik Projektów IT

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Rozpoznawanie potrzeb użytkowników i prowadzenie analizy biznesowej w ramach bieżącej konsultacji z klientem wewnętrznym i zespołem IT.
  • Tworzenie i nadzorowanie harmonogramu.
  • Dobór zespołu, weryfikowanie realizacji zadań oraz poszczególnych etapów projektu.
  • Przygotowanie i kontrola ustalonego budżetu oraz KPI.
  • Zarządzaniem ryzykiem prowadzonych projektów.
  • Współpraca z Biznesem oraz Dostawcami.
  • Prowadzenie spotkań statusowych oraz komunikacja postępów.
  • Tworzenie, utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie w obszarze testów (w tym opracowanie scenariuszy i danych do testów) oraz wdrażanie niezbędnych zmian.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znasz metodyki zarządzania projektami i myślisz analitycznie.
  • Sprawnie zarządzasz czasem i zespołem.
  • Umiejętnie rozwiązujesz problemy i motywujesz zespół.
  • Potrafisz delegować i rozliczać zadania.
  • Znasz narzędzia wspomagające pracę kierownika projektów.
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1.
  • Docenimy, jeśli posiadasz doświadczenie w branży FMCG.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących klas systemów: E-commerce, CRM, ERP, Business Intelligence, aplikacje mobilne