Duży Ben to sieć nowoczesnych marketów alkoholowych, które mają za zadanie zaspokajać oczekiwania Polaków dotyczące zakupu alkoholu. Staramy się być blisko naszych klientów, oferując atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Wszystko po to, by ułatwić zakupy alkoholowe i sprawić, aby przyjście do market było po prostu … przyjemne. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami – właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Młodszy Specjalista ds. E-commerce i Systemów

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

imprezy integracyjne

karty przedpłacone

szkolenia

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Administrowanie i aktualizacja zawartości na platformach sprzedażowych (zarządzanie katalogiem produktów – opisy, zdjęcia, ceny)
  • Implementacja i testowanie nowych rozwiązań e-commerce mających na celu zwiększenie konwersji,
  • Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii e-commerce,
  • Współpraca z działem IT w celu rozwiązywania problemów technicznych oraz wdrażania nowych funkcjonalności,
  • Zarządzanie systemami e-commerce oraz integracjami z systemami ERP, CRM i innymi narzędziami,
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych technologii i systemów e-commerce.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Interesuje Cię e-commerce, masz pierwsze doświadczenia z tego obszaru i chcesz się rozwijać w tym kierunku,
  • Znasz podstawowe zagadnienia z zakresu technologii webowych,
  • Masz umiejętności analityczne i potrafisz interpretować dane,
  • Lubisz pracować w zespole i potrafisz się jasno komunikować,
  • Chcesz zdobywać doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Masz pozytywne nastawienie i jesteś gotowy/a uczyć się nowych rzeczy.