Ambra:
- Od ponad 30 lat regularnie dostarczamy produkty w kategorii chemia-higiena-kosmetyki do kilku tysięcy Klientów, oferujemy model biznesowy w zakresie Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber oraz zarządzamy półką z chemią gospodarczą i kosmetykami w ramach innowacyjnego projektu Shelf Program.

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Pszczyna

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:

• Wsparcie Operacyjne Doradców Klienta w opiece nad klientami innowacyjnego projektu detalicznego Shelf Program
• Nadzór nad procesem nowych realizacji Shelf Programu dla Klientów
• Kontrola prac podwykonawców w zakresie remodelingów i przygotowania materiałów POS
• Wsparcie przy implementacji akcji trade marketingowych
• Dbanie o sprawny przepływ dokumentacji wewnątrz organizacji

Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:

•​ Dobrze dobrze organizujesz własną pracę i planujesz zadania
• Angażujesz się w wykonywane zadania i wykonujesz je terminowo
• Potrafisz pracować pod presją czasu
• Posiadasz umiejętności analityczne oraz potrafisz wyciągać wnioski

​• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG (mile widziane)

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Ambra sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzice (43-200) przy ul. Hutniczej 7. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przesłanie do Ambra sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ambra sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną pod adres sekretariat@ambra-czechowice.pl. Link do: Pełnej treść klauzuli informacyjnej
Pszczyna