Dział Prawny zapewnia kompleksową obsługę prawną spółek Grupy Eurocash, dbając aby wszelkie działania prowadzone były w zgodzie z przepisami prawa oraz dążąc do poszukiwania optymalnych rozwiązań prawnych ukierunkowanych na osiągnięcie celów biznesowych przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka prowadzonej działalności.

Radca Prawny(prawo korporacyjne, M&A)

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek w Grupie Eurocash.
  • Pełnienie roli lidera w projektach fuzji i przejęć (M&A), włączając w to zarządzanie procesem transakcyjnym.
  • Zapewnienie wsparcia prawnego w transakcjach inwestycyjnych, w szczególności w zakresie tworzenia spółek joint venture.
  • Planowanie i realizowanie procesów reorganizacyjnych w Grupie Eurocash (m.in.: łączenia, podziały, likwidacje) oraz integrowanie struktur organizacyjnych.
  • Udzielanie wsparcia prawnego w transakcjach związanych z finansowaniem w Grupie Eurocash.
  • Zarządzanie kwestiami dotyczącymi poufności (zgodność z regulacjami dotyczącymi informacji poufnych, zarządzanie umowami o zachowaniu poufności).
  • Utrzymywanie współpracy z zewnętrznymi doradcami w kontekście prowadzonych transakcji.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Masz za sobą min. 4-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa korporacyjnego i M&A, zwłaszcza w rolach wiodących.
  • Wspierałaś/-eś prawnie branżę FMCG.
  • Jesteś radcą prawnym lub adwokatem.
  • Skutecznie zarządzasz czasem, potrafisz określać priorytety i terminowo wypełniasz swoje obowiązki.
  • Chcesz wspierać rozwój biznesu i mieć na niego realny wpływ.
  • Jesteś komunikatywna/y i otwarta/y na współpracę z różnymi działami.
  • Posługujesz się językiem angielskim w komunikacji (mail, dokumenty) na poziomie min. C1
Warszawa