Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Jeśli od pracodawcy oczekujesz otwartości na nowe rozwiązania oraz samodzielnej pracy oraz chcesz brać udział w rozwijaniu największej platformy e-commerce B2B Polsce (eurocash.pl) - dołącz do nas!

Specjalista ds. Kampanii Bezpośrednich

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Realizacja kampanii bezpośrednich dla klientów Eurocash - kampanie sprzedażowe, informacyjne, edukacyjne oraz serwisowe,
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych: digital marketingowych, w kanałach mobile, desktop, on-site/off-site, mailing,
  • Analiza prowadzonej komunikacji marketingowej,
  • Sporządzanie statystyk dotyczących komunikatów reklamowych.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz co najmniej 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu prowadzenia skutecznej komunikacji marketingowej,
  • Znasz aktualne priorytety komunikacyjne oraz systemy służące do wysyłki komunikatów marketingowych,
  • Sprawnie komunikujesz się w zespole i masz w sobie odwagę do proponowania nowych rozwiązań i wdrażania usprawnień,
  • Potrafisz pracować pod presją czasu,
  • Jesteś osobą samodzielną, potrafiącą efektywnie zarządzać swoim czasem.
Warszawa