Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Starszy Specjalista ds. Komunikacji/PR

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Prowadzenie biura prasowego we współpracy z agencją PR, m.in. tworzenie treści, planowanie kalendarza komunikacji, monitoring mediów, wsparcie w komunikacji kryzysowej,
  • Dbanie o obecność Grupy Eurocash w mediach i na wydarzeniach branżowych,
  • Tworzenie treści i prowadzenie profilu Grupy na LinkedIn,
  • Zarządzanie treścią strony internetowej,
  • Planowanie i realizacja bieżących projektów PR,
  • Koordynacja projektów specjalnych (kongresy, konferencje, kampanie mediowe, wyjazdy),
  • Wsparcie działań komunikacyjnych poszczególnych jednostek biznesowych i działów centralnych Grupy Eurocash,
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami,
  • Zarządzanie budżetami i umowami z podwykonawcami.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym profilu w agencji PR/marketing/reklama lub pod stronie producenta/firmy (preferowane branże FMCG),
  • Potrafisz pisać! Na bazie informacji i danych; do różnego audytorium; w interesujący i ciekawy sposób,
  • Masz doświadczenie w zakresie wykorzystywania social mediów w działaniach PR,
  • Potrafisz tworzyć prezentacje i proste grafiki,
  • Dobrze znasz trendy i narzędzia komunikacji,
  • Jesteś samodzielna/y w działaniu oraz masz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej i poczucie odpowiedzialności za wykonywanie zadania,
  • Cechuje Cię proaktywne podejście, kreatywność i twórcze myślenie, a także gotowość do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Jesteś elastyczna/y i dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku, w którym wskazana jest umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Nie ma dla Ciebie problemów – są jedynie wyzwania, z którymi zawsze można sobie poradzić,
  • W stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim,
  • Sprawnie korzystasz z pakietu MS Office, szczególnie programy MS Excel i Power Point,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane studia na kierunkach związanych z komunikacją/dziennikarstwem i marketingiem).
Warszawa