Eurocash Sieci Partnerskie to wsparcie dla franczyzobiorców sklepów detalicznych ABC, Groszek oraz Euro Sklep w całej Polsce. Jesteśmy po to, aby wspierać rozwój polskiego rynku detalicznego oraz rozwijać organizację franczyzy tych sieci. Naszym celem jest budowanie zintegrowanej grupy franczyzobiorców, która każdego dnia będzie oferować konkurencyjne rozwiązania asortymentowe i promocyjne.

Starszy Specjalista Zarządzania Ofertą w Aplikacji Mobilnej

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do kart sportowych

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

dodatkowe świadczenia socjalne

paczki świąteczne

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Podnoszenie skuteczności prowadzonych działań sprzedażowych, rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań w aplikacji,
  • Dobór produktów promowanych w aplikacji we współpracy z działem handlowym,
  • Zarządzanie systemami promocyjnymi oraz planowanie akcji marketingowych dla konsumentów celem zwiększania atrakcyjności oferty w aplikacji mobilnej,
  • Podejmowanie działań celem zwiększenia liczby aktywnych użytkowników aplikacji,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości i zagrożeń,
  • Odpowiedzialność za kształt aplikacji “Moje sklepy” – przekładanie wizji na konkretne kroki i zadania dla zespołu developerskiego,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dot. aplikacji, dla zespołów wewnętrznych oraz interesariuszy.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy na rynku retail,
  • Znasz i rozumiesz procesy biznesowe, zwłaszcza w obszarze sprzedaży i obsługi Klienta,
  • Myślisz strategicznie i masz umiejętności analityczne pozwalające na wyciąganie wniosków z wielu źródeł,
  • Potrafisz analizować duże wolumeny danych,
  • Masz wiedzę z szeroko rozumianego projektowania UX,
  • Masz doświadczenie we wskazywaniu i maksymalizowaniu wartości biznesowej produktu dla interesariuszy,
  • Masz wiedzę na temat targetowania w mediach społecznościowych.
Warszawa