Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Poszukujemy osoby pełnej energii i zaangażowania. Jeśli masz talent do obsługi klienta i organizacji pracy biurowej, jesteś osobą zorientowaną na szczegóły i potrafisz skutecznie zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie, to właśnie Ciebie szukamy!

Pracownik Kancelarii

Warszawa

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

dofinansowanie do kart sportowych

opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karty przedpłacone

biblioteka firmowa

konkursy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania to:
  • Obsługa gości na recepcji oraz wsparcie administracyjno-biurowe pracowników.
  • Zarządzanie centralą telefoniczną i ogólną skrzynką firmową, by nic nie umknęło naszej uwadze.
  • Zarządzanie przesyłkami wychodzącymi i przychodzącymi, by wszystko dotarło tam, gdzie powinno, w odpowiednim czasie.
  • Obsługa wewnętrznego systemu, w tym prowadzenie zestawień kosztów oraz opisów faktur.
  • Skanowanie dokumentów takich jak faktury, pisma przychodzące, umowy niehandlowe.
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji, archiwizacja dokumentów.
Dołącz do naszego
zespołu, jeśli:
  • Dobrze planujesz i organizujesz swoją pracę, potrafisz dostosować się do zmieniających się wytycznych.
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, jesteś osobą otwartą, łatwo nawiązujesz kontakty.
  • Cechuje Cię zorientowanie na szczegóły i precyzyjność w wykonywaniu obowiązków.
  • Nie boisz się podejmować samodzielnych działań i decyzji.
  • Potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe, a także pakiet MS Office (w tym MS Excel).
  • Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji będzie dodatkowym atutem.
Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem https://kariera.eurocash.pl/rodo/Eurocash_SA_Obowiazek_informacyjny_-_rekrutacja.pdf  Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres iod_ec@eurocash.pl
Warszawa